Kuchnia w trzech kolorach

Przedstawiamy projekt kuchni bardzo nowoczesnej, połączonej z salonem, urządzonej w trzech kolorach: biel, czerń oraz limonki. Dwa pierwsze kolory dominują w przypadku zabudowy kuchennej. Nad meblami znajduje się natomiast limonkowa "opaska", bardzo pomysłowo kryjąca przewody wentylacyjne. Jest to przykład aranżacji bardzo reprezentacyjnej, stylowej i praktycznej. Trzy kolory tworzą jedną, niezwykle spójną całość. Kolor limonkowy zdecydowanie ożywia cały wystrój wnętrza. Biel stanowi swego rodzaju uspokajające tło, natomiast czerń to tak zwany dodatek w stylu glamour.

Pomiędzy szafkami a blatem kuchennym położono szkło lacobel - jest to bardzo popularny ostatnimi czasy materiał wykończeniowy w przypadku ścian kuchennych. Dzięki zastosowaniu szkła, mamy możliwość ochrony ściany przed codziennym użytkowaniem,a tym samym narażaniem jej na ślady kurzu, tłuszczu, wilgoci i innych zabrudzeń. Szkło jest ponadto łatwe do utrzymania w czystości. Postawiono na dekoracje w żywych, neonowych kolorach, które sprawiają, że cała aranżacja nabiera swego rodzaju miejskiego luzu.

Ten projekt to także doskonały przykład na to, jak można efektywnie ukryć plątaninę rur oraz przewodów w naszych mieszkaniach. Zabudowanie przestrzeni nad szafkami, a tym samym ukrycie niepotrzebnych przewodów to sposób na bardzo ładne uporządkowanie, stworzenie ciekawej dekoracji. W tym projekcie limonkowa "opaska" bardzo ciekawie łączy aranżację z resztą mieszkania. Efekt ten daje przede wszystkim jej oryginalna, rzucająca się od razu w oczy kolorystyka.

O serwisie

Interesuje Cię tematyka nieruchomości (w tym również handel nimi!), wnętrza oraz ich urządzanie lub ogrody? W takim razie zapraszamy do lektury! 

Kontakt

ul. Chmielna 5, 00-021 Warszawa

512-112-669

kontakt@zielenpolska.pl

Galeria